73 : 10 : 44 : 16
Зроби крок до змін через:
днiв
годин
хвилин
секунд
Борис Приходько
73 : 10 : 44 : 16
Зроби крок до змін через:
днiв
годин
хвилин
секунд
Борис Приходько
Приходько Борис
Український меценат, економіст, експерт фінансової сфери. Має 20-річний досвід роботи у банківському секторі, пройшов шлях від операціоніста відділення до головного економіста, заступника керівника управління. Працював на посаді першого заступника голови Національного банку України.
Кандидат по мажоритарному округу №210 (м. Прилуки, Прилуцький, Козелецький, Бобровицький райони)
Бiографiя
1990 року розпочав навчання на фінансово-економічному факультеті Київського національного економічного університету, де у 1994 році отримав диплом бакалавра.
Народився 23 січня 1973 року в селищі Лосинівка Чернігівської області. Згодом родина переїхала у місто Носівку, де пройшли дитинство і юність хлопця. Захоплювався спортивними орієнтуванням і радіопеленгацією («полювання на лисиць»), футболом. Успішно закінчив Носівську школу, нагороджений срібною медаллю.
Економічний фах обрав не випадково, адже вся родина Приходька пов'язана з економікою. Батько ‒ кандидат економічних наук, мати ‒ бухгалтер. Після закінчення Київського національного економічного університету почав працювати звичайним операціоністом відділення банку. Далі ‒ головним економістом, заступником керівника управління, головою міжбанківського відділу. Це була важка й цікава робота, і шлях до посади голови відділу подолав за сім років.
Продовжив роботу в управлінні комерційного банку, а згодом - у державному «Ощадбанку». У 2008 році став директором казначейства та невдовзі обійняв посаду першого заступника голови Національного банку України, де займався питаннями монетарної політики.
У НБУ Борис Вікторович працював над проектом зі створення системи державної компенсації субсидій, аби соціально незахищені українці могли отримувати назад на свої картки гроші за комунальні послуги. При цьому гроші можна було витратити на квартплату, оплату штрафів чи на послуги державних установ. Також була розроблена єдина картка громадянина (містянина), на якій би зберігались гроші, пільгові квитки на усі види транспорту, проїзні документи, знижки у мережі аптек тощо.
Із 2014 року, зважаючи на свій фінансово-економічний досвід, став радником кількох комерційних структур. Розпочав роботу консультантом кредитної стартап-компанії, яка за кілька років досягла значних результатів і зайняла 7 відсотків ринку. Свої знання Борис Вікторович використовує також в аграрному бізнесі ‒ господарстві, що вирощує полуницю. Завдяки досвіду в економіці та фінансах вдалося швидко налагодити виробництво, підвищити його продуктивність. Зараз бізнес стрімко розвивається, дає нові робочі місця ‒ на сьогодні там працює 150 осіб.
Щасливо одружений уже багато років. Із майбутньою дружиною Мариною познайомився ще у Носівці. У родині двоє синів – 16 і 19 років.

Також займається благодійністю, меценатством, адресною допомогою, підтримує об'єднані територіальні громади.

Захоплюється футболом, вболіває за «Динамо-Київ».
Програма
П'ять кроків! Зробимо їх разом!
1. Дозволимо громадам контролювати свого депутата!
Народ є справжнім джерелом влади. Я за Народовладдя!

Саме тому розроблю і підтримаю всі законопроекти, що в усьому світі називаються процедурою «recall», тобто відкликання.

Від імпічменту Президенту України – до відкликання народного депутата, від депутата місцевих рад – до міських голів.

А перш за все, щоб громада кожного виборчого округу могла відкликати власного народного депутата, обраного за мажоритарною системою.
2. Справедливо вирішимо земельне питання!
Уся українська земля належить народу України! Якщо людина володіє землею, вона повинна реалізовувати всі свої права на неї.

Я розроблю законодавчі ініціативи щодо справедливого розподілення земельних паїв; чесних та прозорих виплат за їх оренду.

Я підтримаю розумне впровадження ринку землі, за умови, що буде заборона її скупки іноземними компаніями й агрохолдингами. А також будуть дотримуватися всі екологічні норми!

Я ініціюю програми державного кредитування та підтримки малих фермерських господарств.
3. Врятуємо районну та сільську інфраструктуру!
Ми не дозволимо руйнувати наш округ далі! Жахливі дороги, незадовільне транспортне сполучення, погана медицина (платні послуги, нестача кваліфікованого персоналу, відсутність оперативної медичної допомоги), неякісне поштове забезпечення, необхідність транспорту для соціальних працівників. Список цих проблем можна продовжувати ще довго.

Але разом ми здатні їх вирішити! Я зобов'язуюся доносити всі проблеми нашого округу до центральної влади, відстоювати наші права та протидіяти всім рішенням, що шкодять нашим громадам. Від вас я лише прошу оперативно повідомляти про кожну проблему. Я створю електронну приймальну і жодна скарга не залишиться поза увагою.
4. Запровадимо децентралізацію тут і зараз!
Багато питань ми здатні вирішити разом і зараз, без участі центральної влади. Децентралізація – це можливість для громад планувати власний розвиток. Насамперед, завдяки фінансовій децентралізації. На місцях тепер можна зареєструвати нерухомість та земельні ділянки, повноваження Державного архітектурного будівельного контролю вже переходять до громад. У громад є також можливість покращувати дороги і вуличне освітлення. Все, що для цього необхідно, - відкритий і прозорий бюджет!

Ми запровадимо суспільний контроль над бюджетами громад та прискоримо формування ОТГ в окрузі. Більш того, через законодавство я усуну бюрократичні перепони для розширення ОТГ за межі населених пунктів, в першу чергу ‒ щодо доріг.
5. Поборемо корупцію та бюрократію на території округу за допомогою IT технологій!
Я впроваджу ініціативу ведення електронного моніторингу за діями місцевої влади! Кошти громад більше ніколи не осідатимуть в чиїхось кишенях, адже це будуть бачити всі.

А оцифрування всіх адміністративних послуг дасть можливість скоротити бюрократію та вирішити проблеми не виходячи з дому.
Хочеш щось додати до програми?
Заповни форму нижче
Iмя
Телефон
Коментар до Програми
Відправлені пропозиції
Я за кермом 10 років і увесь цей час вимушений труситися по розбитим дорогам!! Нам потрібно якось регулювати вагу авто, які їздять трасами! Встановити електронні пристрої, як у Європі, бо навіть новий асфальт просто вбивають за лічені роки!!!
Валерій Діденко
Дальнобійник
Шановний Борисе! В області є діти, які потребують особливого підходу у навчанні та вихованні, діти з вадами здоров'я, які, на жаль, неможливо вилікувати. Нам вкрай не вистачає спеціалізованих шкіл та дитячих садків, та навіть можливості отримати фах, щоб з такими дітьми працювати. Освітні реформи дуже потрібні Чернігівщині!
Марина Кульбаш
Вчителька молодших класів
У мене від народження не працюють обидві ноги. Все життя вимушена пересуватися із супроводженням, бо вулиці просто не пристосовані для людей в інвалідних візках. Ані пандусів, ані спеціальних підйомників. На дворі 21 століття! Будь ласка, зробить щось!
Олена Андрійченко
Бухгалтерка
У селах взагалі немає робочих місць, а в містах майже неможливо знайти! Я вже кілька років просто перебиваюся халтурами та бігаю с місця на місце, щоб хочаб якось забезпечити родину!!! Сюди потрібно приволікти крупні компанії, аби з'явилися робочи місця! Жити просто неможливо!!!
Антон Панарченко
Різнорабочий
Приєднуйся! Нас вже 25 000!
1. Подай заявку
2. Отримай зворотній зв'язок
Iмя
Телефон
Долучайся
до дискусії
2019 © Борис Приходько